خدمات ما

ویدیو مارکتینگ شایا وب

امروزه محتوا تنها در صورتی موفقیت آمیز است که به مشتری آنچه را که می خواهد،چه زمانی و چگونه می خواهد ارائه دهد.خوشبختانه ،با رعایت توصیه های یک مشاور باتجربه ی بازاریابی وب،می توانید از طریق ویدیو مارکتینگ کسب و کار خود را رونق ببخشید.

ویدیو مارکتینگ: (Video  marketing)

ویدیو مارکتینگ یکی از تکنیک های ارتباطی است  که می تواند ویژگی های مورد تقاضای مصرف کنندگان را ارائه دهد. چشم اندازهای دیجیتالی طی سالهای اخیر به طرز چشمگیری تغییر کرده است، افراد کمتری از رایانه های رومیزی و نوت بوک برای جست و جو در وب و تعامل با محتوا استفاده می کنند برعکس،مردم عمدتا از تلفن های هوشمند و تبلت هایی استفاده می کنند که به طور فزاینده ای ارزان قیمت تر از نوت بوک ها و کامپیوترهای رومیزی هستند، بنابراین محدودیتی در نحوه و زمان و مکان افراد برای ارتباط با محتوای متنی یا ویدیویی وجود ندراد.

یکی از بزرگترین نقاط قوت ویدیو مارکتینگ این است که تصاویر و صداها 80 درصد بیشتر از محتوای متنی افراد را تحت تاثیر خود قرار می دهد،بنابراین مشتریان و مخاطبان شما محتوای ویدیویی شرکتتان را بهتر به خاطر می آورند و همینطور نام تجاری برند شما را به یاد می آورند که منجر به افزایش آگاهی از برند و اعتبار آنلاین می شود ، در نتیجه درآمد شما افزایش می یابد.

علاوه بر آن،افراد معمولا ویدیوهای مورد علاقه ی خود را به اشتراک می گذراند،این امر باعث می شود که دایره ی افرادی که برند شما را می شناسند بیشتر شود اما برای این که مردم فیلم های شما را به خاطر بسپارند،باید مطمئن شوید که با استراتژی برند شما همسو هستند.

این بدان معنی است که شما مجبور خواهید بود از همان رنگ ها،قلم ها و آرم های موجود در وبلاگ یا مقالات خود استفاده کنید،درحالی که فیلم ها ممکن است پیام متفاوتی نسبت به محتوای متنی داشته باشند،کاربران همچنان باید بتوانند سبک فیلم های تجاری شما را تشخیص دهند.

خدمات گسترده ویدیو مارکتینگ شایا وب

موشن گرافیک

با استفاده از موشن گرافیک جلوه متفاوت به لوگو و هویت بصری برند خود بخشیده تا در ذهن مخاطب ماندگار شوید.

طراحی تیزر تبلیغاتی

استفاده از تیزرهای تبلیغاتی راهکاری نوین و تاثیر گزار برای معرفی محصولات و خدمات شما در بستر آنلاین

طراحی تیزر معرفی برند

طراحی و ساخت تیزر تبلیغاتی راهکاری کارآمد برای معرفی برند شما در جامعه و تثبیت موقعیت آن است.

بیایید همین امروز شروع کنیم

آماده تغییرات فوق العاده اساسی هستید؟

بیایید این شگفتی را باهم بسازیم!