خدمات ما

گرافیک شایاوب

طراحی وب سایت طراحی و تولید کرد.

گرافیک درواقع یک هنر باستانی است.نخستین آثار از دوره ی هیروگلیف مصر مربوط به نقاشی های درون غار حداقل 17000 هزارسال قدمت دارد.

اما تعریف هنر طراحی گرافیک در طول زمان بسته به کاربرد استفاده ی آن و بازخوردهای بصری آن،تغییر می کند و در هر دوره بنا بر موقعیت های سیاسی،اقتصادی و اجتماعی و همچنین تغییرات فرهنگی در تعاریف و تعابیر این هنر نیز تغییر ایجاد می شود اما نکته ای که باید در نظر داشته باشیم این است که تعاریف گسترده و متنوعی مانند ارتباط بصری مفاهیم بصری کوچکتری را مانند طراحی گرافیک را درخورد هضم و مستتر می کنند.

گرافیک

آیا یک طراح گرافیک باید توانایی طراحی داشته باشد؟

طراحی در گرافیک به معنی کشیدن طرحی روی کاغذ یا طراحی از یک مدل انتخاب شده نیست بلکه به معنی خلق و سامان دادن سلسله عوامل تصویری برای ترویج یک پیام و بر اساس یک هدف درجهت  آگاه کردن و تبلیغ کردن آن است.بنابراین به کسی که در این حوزه فعالیت می کند،طراح می گویند.

همه ی طراحان لزوما نقاش فوق العاده ای نیستند با اینکه نقاشی یکی از ابزارهای مهم یک هنرمند است اما استعداد مورد نیاز او نیست. بااین حال،دانستن نحوه ی طراحی و نقاشی می تواند به ایجاد طرح های گرافیکی مانند آیکون،

مارک،عناصر تزیینی و غیره کمک می کند.اغلب در مراحل ابتدایی پروژه برای طرح ایده با همکاران یا مشتری و کارفرما مفید است و اگر شما جزو کسانی هستید که نمی دانید چگونه نقاشی بکشید،با این مشکل مواجه خواهید شد.

متخصصانی که در این حوزه فعالیت می کنند علاوه بر توانایی طراحی و نقاشی باید دانش نرم افزارهای گرافیکی و همچنین ویرایش عکس و چیدمان آن را داشته باشند و اما مهم است که آن ها پیش زمینه های روانشناسی،نشانه شناسی،جامعه شناسی و به وضوح ارتباطات به منظور بهره وری از موقعیت های مناسب اجتماعی و کارآمدی محصولات بصری تولیدی را داشته باشند.

برخی نمونه های طراحی در سایت:

1.طراحی برند

2. طراحی وب

3. طراحی گرافیک تحریریه

مارکتینگ فراز و نشیب های زیادی دارد،خبر خوب اینـجاست که ما آن را آسان کرده‌ایـم.

طراحی لوگو

ایجاد نشان تجاری منحصر به فرد و جدید متناسب با برند و سلیقه شما از طریق طراحی لوگو حرفه ای

طراحی بنر سایت

بخش گرافیک ظاهری وب سایت شما معرف کسب و کار و تخصص شما بوده و برای ایجاد آن نیاز به هنر و خلاقیت بالایی در زمینه طراحی بنر وجود دارد.

طراحی قالب شبکه های اجتماعی

چارچوب شیک برای محتوای منتشر شده در فضای شبکه های اجتماعی در نظر گرفته تا دیده شوید.

بیایید همین امروز شروع کنیم

آماده تغییرات فوق العاده اساسی هستید؟

بیایید این شگفتی را باهم بسازیم!